آدرس دفتر مرکزی شرکت ماموت ...

آدرس دفتر مرکزی شرکت ماموت

آدرس کارخانه : اتوبان کرج ، قزوین ، ۵ کیلومتر بعد از پل هوایی کردان ، مجتمع صنعتی ماموت

ساندویچ پانل، پنل های عایق پیش ساخته می باشد که به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. ساندویچ پانل ها اساسا از سه لایه تشکیل شده اند. یک هسته عایق که بین دو لایه پوسته سخت شده از جنس فلز قرار دارد.
هسته داخلی ساندویچ پانل ها توسط مصالح عایق نظیر پلی اورتان، پلی استایرن و با پشم شیشه پر شده است.
این نوع از پنل می توانند جایگزینی مناسب برای دیوارها و تیغه های آجری و مصالح سنتی محسوب شوند.
ساندویچ پنل به دلیل نوع مواد به کار رفته در ساخت آنها از ویژگی های برتری نسبت به مصالح دیگر برخوردار می باشد. ساندویچ پانل در دو گروه دیواری و سقفی تولید می شود. ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیواره ها به کار برده می شود.
این نوع از پنل ها خود به دو صورت ساده و پیچ مخفی تولید می شوند.

ساندویچ پانل سقفی نیز به صورت های ساده، نر و مادگی، پیچ مخفی، قفل دار و طرح سفال تولید می گردد.
جنس ورق به کار رفته در پانل می تواند گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینگ باشد. تفاوت ساندویچ پانل ها در عایق به کار رفته در تولیدشان می باشد. دامنه استفاده از پانل های ساندویچ بسیار گسترده است. ساندویچ پانل ها با توجه به نوع مواد و ساختار در در انواع کانکس، سردخانه، کارگاه، هتل و .. کاربرد دارند. پانل ها در سالن های ذخیره سازی، سالن های تولید، ساختمان های تجاری کوچک و بزرگ، عمومی ساختمان های مفید مانند ورزشگاه ها و استخرهای شنا، ساختمان های مزرعه مانند گاوخانه ها، خانه های مرغداری، کشت قارچ استفاده می شوند. پانل به دلیل ویژگی ضد قارچ بودن در همه مکان هایی که شرایط بهداشتی مورد نیاز است به کار گرفته می شوند.