انواع ورق ساندویچ پانل ...

انواع ورق ساندویچ پانل

 

  1. ورق آلوزینک : (Aluzinc)

ورق های آلوزینک نوعی فلز گالوانیزه نورد شده است که با ترکیبی از آلیاژهای مختلف تشکیل شده. . آلوزینگ به نام های زیادی خوانده می شود .درصد مواد مورد استفاده در آلوزینگ شامل گالوانیزه نورد شده ۵۵% با ترکیب آلیاژی از آلومینیوم ، روی ۴۳٫۴% و سیلیکون ۱٫۶% می باشد .

 

  1. ورق گالوانیزه ( Galvazinc) :

 

برای جلوگیری از خوردگی در شرایط محیطی با رطوبت بالا از ورق گالوانیزه که دارای روی (Zn) است با حفاظت کاتدی استفاده می شود .

ورق گالوانیزه در برندهای متنوع و مختلفی در ایران تولید می شود که برای تهیه آن باید از نوع آن و کیفیت آن مطمئن بوده و با اطمینان خاطر از مواد خام اولیه جهت تولید آن، این ورق را خریداری نماییم.

 

  1. ورق آلومینیوم (Aluminium) :

 

یکی از کاربردی ترین فلزها پس از آهن آلومینیوم می باشد که در همه ی قسمت های صنعت دارای اهمیت ویژه ای مبباشد آلومینیوم نرم و سبک و انعطاف پذیر و مقاوم در برابر زنگ خوردگی است که یکی از استفاده های آن ورق های ساندویچ پانل می باشد.

 

ورق فلاشینگ

این ورق برای ساخت شیروانی و نصب شیروانی است ، که درقرنیز پنجره و پشت بام و درزبندی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع فلاشینگ : فلاشینگ ورق کاری، فلاشینگ پنجره، فلاشینگ زوایه دارکج، فلاشینگ پشت بام ،فلاشینگ تاج وفلاشینگ زیر تاج می باشد.

دیواره آب بند ، درزبندو هوابندو ایجاد سقف شیروانی وزیبایی در سازه

 

 

ورق شادولاین

این ورق برای ساخت سقف شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد. شبیه به ورق ذوزنقه است ودر ساخت ساندویچ پانل سقفی بسیار مورد استفاده است و نصب آسان و سریع وقیمت مناسب وسبک وزن بودن می باشد

 

 

ورق دامپا

ازاین ورق در پوشش سقف ودیوار استفاده می شود وفرم بسیار زیبایی دارد و ضخامت تا۰٫۶تا۰٫۷ میلیمترورنگی آن باضخامت ۰٫۴تا۰٫۵ میلیمتر تولید می شود. به دوصورت ورق  آلومینیوم و آلومینیوم رنگی عرضه می گردد

 

ورق آبرو

این ورق را برای تمام سقف های شیروانی می سازند تا آب را از یک طرف خارج کند.همانند جوی آب عمل کرده وآب سقف را هدایت می کند