ساندویچ پانل ارزان ...

ساندویچ پانل ارزان

۱۷۰۴-۹۳۸۷۲۷۵images (1)
ساندویچ پانل یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های وارد شده در ایران می باشد که با ورودش به عرصه ساخت و ساز در این صنعت شاهد پیشرفت بسیاری بودیم.

ساندویچ پانل نوعی سازه پیش ساخته است که برای ساخت انواع دیوار و سقف از آن استفاده می شود زیرا در زمان و هزینه طولانی شدن پروژه بسیار کمک می کند و یک دلیل دیگر آن هم این است که اسن ساندویچ پانل ها بسیار مقاوم هستند و شامل خواص و فواید متفاوتی هستند که هر کدام مناسب اقلیم و کاربرد خاصی می باشد.

این ساندویچ پانل پیش ساخته به گونه ای تمام نیاز های یک ساختمان،سوله،کارخانه،پالایشگاه و یا…را برآورده می کنید،طوری که اکثر شرکت ها امروزه حتی به دنبال این ساندویچ پنل برای بازسازی و…نیز هستند.
ساندویچ پانل ارزان ماموت کار اکثر صاحبان صنعت و.. را آسان کرده است زیرا هم می توانند ساندویچ پانل به صورت ساندویچ پانل ارزان از شرکت تهیه کنند و هم می توانند ساندویچ پانل دست دوم تهیه کنند.
در این صورت می توان گفت که شما حتی می توانید از این بابت که ساندویچ پانل شما به صورت دست دوم نیز مشتری دارد خیالی آسوده داشته باشید و بدانید که مقداری از هزینه هایتان در صورت کنسلی یا …باز میگردد.
در هر صورت فوایدی چون ضد حریق،مقاوم در برابر زلزله،عایق مناسب صوت،گرما،سرما و رطوبت و حرارت،ضد خش و ضد زنگ،مقاوم حتی در صورت راه رفتن بر روی ساندویچ پانل سقفی،ضد آب و قابل شستشو بودن و….همه و همه این موارد باعث می شودند که مدیران و صاحب نظران صنعت ها با ما تماس گرفته و پش از گرفتن مشاوره به دنبال ساندویچ پانل باشند.
ساندویچ پانل در انواع ساندویچ پانل سردخانه ای،ساندویچ پانل دیواری،ساندویچ پانل سقفی،ساندویچ پانل اتاق تمیز،ساندویچ پانل پلی یورتان،ساندویچ پانل پلی استایرن،ساندویچ پانل گالوانیزه،ساندویچ پانل آلوزینک،ساندویچ پانل آلومینیوم است که می توان همه این ها را به صورت ساندویچ پنل ارزان تهیه کرد.
ساندویچ پانل طرح چوب،ساندویچ پانل پشم شیشه،ساندویچ پانل پشم سنگ،ساندویچ پانل شفاف هم از انواع ساندویچ پانل هستند که کمتر یافت می شوند و از نظر قیمت نیز کمی گران تر هستند.