ساندویچ پانل با ورق استیل ...

ساندویچ پانل با ورق استیل

ورق استیل کاربرد گسترده ای در صنعت دارد. مجموعه کاسپین پانل ارائه دهنده بهترین کیفیت از این محصول است . برای آشنایی بیشتر با ورق استیل این مجموعه، این پست را بخوانید و سفارش خود را به ما اعلام کنید. استیل آلیا‍ژی است که پایه آن از آهن میباشد که درصد نیکل و کروم آن نسبت به دیگر عناصر بیشتر میباشد به طور کلی اگر عنصر کروم آن نیز بیشتر باشد به نوع استیل تولید شده استنلس استیل نامیده میشود و در ضمن با توجه به نوع و مقدار دیگر عناصر مورد استفاده در تولید خواص مکانیکی همچون سختی و شکل پذیری آن را مشخص میکند و موادری که باعث میشود استیل تولید شده ضد زنگ باشد را میتوان به کروم آن اشاره داشت ،کروم پس از ترکیب با اکسیژن هوا اکسید کروم تشکیل میدهد که لایه ای بر روی استنلس استیل تشکیل میدهد این لایه دیده نمیشود ولی باعث میشود که ارتباط بین هوا و فلز از بین میرود و این امر باعث سالم مانده استیل میشود در حقیقت میتوان تفاوت بین استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ را در مقدار استفاد ه نیکل و کروم و مولیبدن آن است. ورق استیل نیز همچون ساندویچ پانل و ساندویچ پانل دیواری، با کیفیت بالا توسط مجموعه کاسپین پانل عرضه می شود

موارد استفاده ساندویچ پنل های دیواری و ورق استیل به کار برده شده در آن ها بسیار متنوع است از این رو می توان چند مورد را نام برد.

از ساندویچ پنل ها در صنایع مختلفی همچون صنایع کشاورزی، مرغداری، نظامی، شیمیایی، استخر، سالن های ورزشی، مراکز امداد و نجات و بیمارستان ها نام برد.

به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارا هستند این سازه از مهمترین ابزار در صنایع به حساب می آیند و

روزانه به شمار مصرف کنندگان این محصول افزوده می شود.