ساندویچ پانل در اصفهان ...

ساندویچ پانل در اصفهان

ساندویچ پانل اصفهان پانل از ترکیبات  سبک ومرکبی تشکیل شدهاند که  از دو طرف به دولایه ورق محدود شده است ودر میان آن یک لایه عایق قرارداد .(همانند یک ساندویچ پانل اصفهان همبرگر که نان آن  همبرگر را ازدوطرف پوشانده است ) این عایق نرم وانعطاف پذیر  است . عایق ساندویچ پانل ها از موادی مانند پلی اورتان , پلی استایرین ,پشم سنگ ,پشم شیشه تولید می شوند

ساندویچ پانل اصفهان ازنوع سقفی، در سقف ساختمان ها و سازه ها به کار میرود. سقف هر ساختمان قست مهمی از آن است. چرا که باید در معماری آن از هر جهت دقت کافی لحاظ شود. ساندویچ پانل اصفهان علاوه بر زیبایی با توجه به اقلیم و نوع سازه نیز میتواند ویژگی های فیزیکی بسیار خوبی به ما بدهد. از جمله ضد آب بودن این ساندویچ پانل ها ی سقفی، ضد حریق بودن و عایق مناسب صوت و صدا که هستند.

به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ،ساندویچ پانل با انواع سلیقه ها می تواند همخوانی داشته باشد،به علاوه اینکه در اصفهان شهرک های صنعتی  اصفهان بسیار از این ساندویچ پانل ها استفاده کرده اند که بخصوص در آن از ورق گالوانیزه نیز استفاده می شود،ورق گالوانیزه در بیشتر ساندویچ پانل ها کاربرد دارد.