ساندویچ پانل در لرستان ...

ساندویچ پانل در لرستان

EPS-wandpaneel
ساندویچ پانل

این سازه  ماموت در لرستان یکی از پر کاربرد ترین مصالح ساختمانی در بین مصالح ساختمانی ای می باشد که در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود.

به طور مثال ساندویچ پانل پشم سنگ در محل های مرطوب که امکان آتش سوزی در آن ها وجود دارد بسیار کاربرد دارد،در محل هایی که در این محل ها حشرات به فراوانی یافت می شوند و حشرات به دلیل بودن در فضاهای باز و طبیعت بسیار هستند.

ویژگی های  پشم سنگ:

این نوع از سازه ها بسیار مقاوم تر و قوی تر در برابر سرما گرما  رطوبت است .به دلیل عایق بودن فوق العاده این سازه و هزینه ی بالای ان بنا بر خاصیت ان از امتیاز بالاتری برخوردار است.

 

ساندویچ پانل در لرستان مانند سایر انواع سازه  ها توسط نمایندگی های ماموت عرضه می شود و می توان برای سفارش این ساندویچ پانل ماموت آن ها را به طور حضوری به شرکت ماموت سفارش داد و یا به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش دهید.

 

در هر سه صورت بهتر است که از مشاوره مشاورین ماموت برای تهیه ساندویچ پانل در لرستان استفاده شود،تا بهترین نوع از سازه درکاربری و اقلیم ما انتخاب شود. اما در مورد طرح و رنگ ساندویچ پانل خود مشتری می تواند کاملا انفرادی تصمیم گیرد (شایان ذکر است در صورتی که مشتری بخواهد می تواند سازه را خود انتخاب کرده و سفارش دهد ولی در این صورت شرکت ماموت هیچ مسئولیتی در قبال ساندویچ پانل انتخابی شما نخواهد داشت.)

شرکت ماموت در لرستان توسط نمایندگی های ماموت که در لرستان قرار داده است به طرق مختلف (حضوری،تلفنی،اینترنتی) سفارش ساندویچ پانل گرفته و آن ها را تولید می کند.

لازم به ذکر است که شرکت ماموت از سال ۱۳۷۰ شروع به کار در زمینه های صنعت ساخت و ساز و صنعت حمل و نقل کرده است و این فعالیت توام است با کسب اعتماد و اطمینان مردم و همچنین افتخارات فراوان داخلی و خارجی، صادرات به کشورهای مختلف بخصوص کشورهای خاورمیانه که یکی از درخواست کنندگان بزرگ ساندویچ پنل در این شرکت هستند.