ساندویچ پانل پشم سنگ ...

ساندویچ پانل پشم سنگ

images (7)

ساندویچ پانل پشم سنگ ساندویچ پانلی است که دارای سه لایه است که دو لایه محافظ آن از بین دو ورق آلوزینک و ورق گالوانیزه می تواند انتخاب شود(شما می توانید از ورق آلومینیوم نیز استفاده کنید اما این ورق پیشنهاد ما برای این ساندویچ پانل نیست) و لایه میانی یا هسته ساندویچ پانل ما که توسط ورق های محافظ پوشیده می شود(در صورت لزوم و با توجه به کاربرد می توانید هر دو ورق پشتی و جلویی را یکی و یا یکی رو آلوزینک و دیگری را گالوانیزه در نظر بگیرید و سفارش دهید).
از عایق پشم سنگ برای مصارف مختلفی استفاده می کند که در آن ها ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است،به عنوان مثال برای تولیدی های پوشاک،پالایشگاه ها و… که در ادامه به صورت کامل ضرح خواهیم داد.
عایق پشم سنگ از سنگ بازالت است که نوعی سنگ آذرین در نتیجه فعالیت های آتشفشانی می باشد.
این ساندویچ پانل بهترین گزینه برای تولیدی های پارچه و پوشاک می باشد زیرا بخاطر داشتن فواید بسیار مفید آن که در تولیدی های پارچه و پوشاک ضروری است،این ساندویچ پانل ماموت بهترین گزینه پیشنهادی است.
به طور کامل ساندویچ پانل پشم سنگ در صنایع پالایشگاهی،صنایع غذایی،نیروگاه ها،ساختمان ها و تاسیسات صنعتی،گلخانه ها،گلخانه های هیدروپونیک،تولیدی های پوشاک وپارچه کاربردهای فراوان دارد.
توجه کنید که تا به امروز هیچ مورد آسیب یا مضرراتی از این عایق یافت نشده است اما برای اطمینان از ماسک،عینک و دستکش استفاده کنید.

clean-room-sandwich-panel-500x500

فواید ساندویچ پانل پشم سنگ :
⦁ محلی نامناسب برای زندگی و رشد و نمو حشرات
⦁ پشم سنگ نمی سوزد و بخاطر داشتن این خاصیت خود می تواند از شعله ور تر شدن آتش و پخش شعله های آن جلوگیری کند به طوری که نقطه ذوب آن در ۱۳۰۰ درجه سانتی گراد ممکن است.
⦁ سبک بودن و در نتیجه نصب و اجرای ساده تر در زمان کمتر
⦁ عدم تجزیه در برابر مواد شیمیایی و به اختصار مقاوم در برابر مواد شیمیایی
⦁ حفظ رطوبت محیط با دفع آب
⦁ تحمل دما تا ۷۵۰ درجه سانتی گراد
⦁ ضریب انتقال حرارتی بسیار کم
⦁ سازگاری این ساندویچ پانل با محیط زیست زیرا پشم سنگ قابل برگشت به طبیعت می باشد
⦁ دوام بالا در آب و هوای گرم و مرطوب