ساندویچ پانل کویر قم ...

ساندویچ پانل کویر قم

نمای سقفی پانل با توجه به تحقیقات و بررسی مشکلات فنی که در تولیدات برخی از شرکت های پیشین در ایران صورت گرفته ، طراحی مجدد گردید و با در نظر گرفتن مقاومت فشاری و خمشی بیشتر و اب بندی و درز بندی بهتر تولید میگردد.
ساندویچ پانل سقفی چیست ؟ نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لایه ورق که مابین انها فوم تزریق شده است و جهت پوشش سقف بکار می رود را ساندویچ پانل می نامند که بهترین نوع فوم مصرفی از لحاظ عایق و بودن و از نظر استحکام در ساندویچ پانل سقفی فوم پلی اورتان می باشد.

مزایای ساندویچ پانل سقفی : عایق حرارتی و برودتی و عایق صوت و مقاوم در برابر رطوبت ، سبک بودن ساندویچ پانل و نهایتاً کاهش وزن سازه ، سرعت در اجرا و کاهش هزینه های ناشی از طولانی شدن پروژه ها ، مقاوم در برابر زلزله ، افزایش طول عمر مفید ساختمان و تأسیسات و زیبایی طرح و تنوع در رنگ.

موارد استفاده ساندویچ پانل سقفی : ساندویچ پانل های سقفی جهت پوشش سقف سوله های صنعتی ، سوله های ورزشی ، کانکس های پیش ساخته ، ساختمان های ویلایی و اشیانه های هواپیما و کلیه ساختمانهای صنعتی و پیش ساخته می باشد.
مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی : عرض مفید یک متر و عرض غیر مفید ۱٫۰۸ متر و طول تا ۱۴ متر ضخامت از ۴ سانتیمتر تا ۱۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و الومینیوم می باشد که بصورت دو رو ورق یا یکرو ورق یکرو فویل تولید می شود.