سقف سوله ...

سقف سوله

در پوشش سقف وبدنه سوله عواملی مانند سرعت نصب سقف ،قیمت تمام شده، عایق بندی دمایی ،عایق بندی صوتی ،نوع کاربری و ضروریات قانونی کاربری ،تعمیرات آسان سوله ،زیبایی نمایی بیرونی و درونی سوله ، مقاومت در برابر پوسیدگی، خوردگی، و رطوبت، فرسایش ،سهولت درنصب وقابلیت استفاده،وزن کم پوشش که نیروهای حاصل از وزن بارمرده براسکلت و فوندانسیون سوله را کاهش می دهد برای پوشش سقف ودیوارها از ساندویچ پانل دیواری ساندویج پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل گالوانیزه ،ساندویچ پانل آلوزینک و تردی پانل های مش شده پلی استایرن استفاده می شود.

ساخت سوله با اسکلت فلزی در کارخانه انجام می شود وسپس برای نصب به سرپروژه می رود. برای ساخت آن از آهن آلات مرغوب استفاده می شود، دستگاه هوابرش، قیچی، وگیوتن ،دریل وفرزو… همراه خود می برند با سند بلاست سالن های سوله را رنگ می کنند.

مقاوم سازی سوله در برابر زلزله ، رانش زمین و سیل و آتش سوزی باد وطوفان وفجایع غیر قابل پیش بینی که هرچه سوله مقاوم نر بنا شود عمر طولانی ترو کارایی بیشتری دارد .ساخت سازه ای سوله ایده ال با فضای مناسب وکار آمد مهم ترین دستاورد در ساخت سوله است.

طول:۱تا۱۳متر طبق درخواست مشتری

 

اندازه وجنس ساندویچ پانل سقفی سوله طرح سفال :

جنس ورق گالوانیزه ضخامت ورق لایه بیرونی ۰٫۵ میلی مترو ضخامت ورق لایه درونی ۰٫۵ میلی متر

عرض ورق ۱۰-۱۵

طول ورق بسته به نوع سازه دارد.

ابعاد در جنس های مختلف قابل تغییر واجرای می باشتد ضخامت و طول عرض در ساندویچ پانل سوله به شرح زیر است: در مدل شادولاین یا ذوزنقه

نوع ورق مورد استفاده ساندویچ پانل از نوع ورق آلوزینک و ضخامت آن ۴ الی ۱۰ سانتی متر می باشد

ضخامت ساندویچ پانل سقفی ش: ۵-۶-۸-۸٫۵-۱۰ سانتی متر عرض : ۱٫۰۸ (۷سانت اورلپ) مفید ۱٫۰۱ متر

طول:۱تا۱۳متر طبق درخواست مشتری