شرکت تولید پانل ساندویچ ماموت ...

شرکت تولید پانل ساندویچ ماموت

ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل اصطلاحی است که این محصول به دلیل شباهتش به ساندویچ این نام را به خود گرفته است. شباهتی که بین این محصول و ساندویچ وجود دارد به دلیل سه لایه بودن آن است که از این سه لایه، دولایه بیرونی از جنس فلز یا از ورق های فولادی بوده و لایه میانی یا درونی آن که همان هسته ساندویچ پانل است لایه ای عایق در برابر رطوبت و گرما و سرما می باشد. لایه میانی از جنس موادی باید باشد که نقش عایق را به خوبی بازی کند و از نفوذ رطوبت، حرارت، صدا، سرما و گرما به داخل جلوگیری کند.

مجتمع ماموت با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متعهد و با تکیه برداشتن دانش فنی بالا توانسته گام های بسیار بلندی در جهت رشد و تعالی صنعت کشور و بهینه سازی مصرف انرژی برداشته و به عنوان یکی از پیشتازان ساخت ساندویچ پانل و سازه های سبک در ایران وخاورمیانه باشد وبا استفاده از آخرین مواد و مصالح روز دنیا در تولید وساخت ساندویچ پانل و روش های پیشرفته نصب و اجرای سریع سازه توانسته اهداف خودرا محقق کند.

از جمله محصولات این شرکت می توان به :

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل XPS

ارائه پیش فاکتور و در نهایت فاکتور رسمی به همراه گواهی ارزش افزوده. معرفی مراکز فروش کانکس ، ساندویچ پانل دست دوم (کارکرده)، ارزان قیمت ، با صرفه اقتصادی و با کیفیت مناسب معرفی تولید کنندگان ، واردکنندگان ، صادر کنندگان ساندویچ پانل ، کناف ، ۳D پانل ، کانکس و به طور کلی دیوار های پیش ساخته و شرکت های سوله ساز. ارائه مشخصات فنی ، کاتالوگ به همراه ارائه تست فنی محصولات اعم از آزمایش ضد حریق (کند سوز ، نسوز و دیر سوز) عایق صوتی ، برودتی ، حرارتی و ضد سایش بودن و رطوبت و… طریقه نصب و اجرای ساندویچ پنل ، ۳D پانل ، فوم xps ، پلی استایرن ، پشم سنگ و نشان دادن نحوه نصب و نحوه اتصال انها به سوله . معرفی رال رنگی موجود درورق در تولید ساندویچ پانل ارائه قیمت ، پیشنهاد قیمت و مشاهده رایگان جهت براوردهزینه ها ساخت سوله ، هزینه خرید ، هزینه تامین مالی ، فروش و اجرای ساندویچ پانل و کناف به ازای هرمتر مربع. کلیپ نحوه ساخت کمپ کارگری ، خانه های پیش ساخته ، ویلا های شیک و سبک با متریال مناسب و قیمت مناسب و تحویل (تولید سریع ) فوری و با اخرین متد های نصب معرفی نمایندگی های مجاز شرکت ماموت (ساندویچ پانل ، اتاق حمل بار و کانکس) در استان ها(نمایندگی پانل ماموت)