فروش ساندویچ پانل در تبریز ...

فروش ساندویچ پانل در تبریز

همان‌طور که می‌دانید در زندگی‌های امروزی استفاده از متریال‌های مدرن و با کیفیت، با توجه به نوع زندگی، بسیار پرکاربرد است. این متریال‌ها با توجه به نیاز مردم، برای ساخت سازه‌های مختلف با کیفیت بالا و سرعت بالا تولید می‌شوند. تولید ساندویچ پانل از مهم‌ترین تولیدات مصالح است که بسیار پرکاربرد و به نوعی آچار فرانسه برای ساخت سازه‌ها و جایگزین مصالح سنگین و سخت و بی‌کیفیت هستند.

ساندویچ پانل از دولایه ورق پوشاننده و یک لایه عایق با کیفیت بالا در میان این دو لایه، تشکیل شده‌ است.

مهم‌ترین ویژگی این پانل‌ها، استفاده در دیوار و سقف به‌طور مجزا و همزمان است. یعنی شما می‌توانید از این ساندویچ پانلها با توجه به نیاز خود، هم در سقف و هم در دیوار استفاده کنید.

ساندویچ پانل دارای کیفیت‌های مختلفی است. در برخی از این ساندویچ پانلها لایه میانی از عایق‌هایی با جنس مختلف ساخته می‌شود و در برخی موارد دو لایه بیرونی از جنس‌های متفاوتی ساخته می‌شوند، اما تمام این ساندویچ پانلها باید ویژگی‌هایی داشته باشند که اصلی‌ترین دلیل خرید این متریال‌ها است. مقاومت در برابر بارندگی و بارش برف، وزش باد شدید، مقاومت در برابر رطوبت، بهداشت بالا، ضدزنگ بودن و ضد زلزله بودن آن‌ها، سبک بودن و مقاومت ساندویچ پانلها، تنها تعدادی از این ویژگی‌ها است که بهتر است در هنگام خرید به آن‌ها توجه شود.