فروش ساندویچ پانل در تبریز ...

فروش ساندویچ پانل در تبریز

از آنجایی که در کلانشهر تبریز ساخت و سازهای متعددی صورت می گیرد و همچنین بدلیل وجود گسل در این شهر، امنیت و نیز افزایش ایمنی ساختمان ها و ابنیه ها در برابر زلزله و حوادث طبیعی و غیر طبیعی دیگر همچون آتش سوزی بسیبار حائز اهمیت است لذا استفاده از مواد اولیه و مصالح ساختمانی مقاوم و سبک (ساندویچ پانل در تبریز ) حرف اول را در ساخت و سازها می زند.

وجود مراکز صنعتی کارخانجات و نیز مجتمع های تجاری، تفریحی و ورزشی و ادارات و سازمان های متعدد در تبریز لزوم استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب و بهینه را بیش از پیش نمایان می سازد.

یکی از مهمترین و مطمئن ترین مصالح ساختمانی که در امور ساختمان سازی بکار گرفته می شود و مزایای زیادی دارد؛ ساندویچ پانل می باشد.

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل صفحاتی مرکب از دو لایه می باشند که در پوشش آنها از ورق آلومینیوم ساده و طرح دار رنگی،  ورق های گالوانیزه رنگی و … استفاده می گردد. در وسط دو لایه مذکور، یک عایق که نرم بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد، قرار گرفته است.

ساندویچ پنل جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارهای سیمانی و سفالی و یا تیغه های آجری محسوب می گردد.

مزایای ساندویچ پانل

سبکی، مقاومت بالا، نصب و اجرای آسان، کاهش انتقال حرارت، عایق بودن، کاهش انتقال رطوبت، قابلیت جابجایی و … از مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل ها می باشد.