قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز ...

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز

Mudular_Cleanroom_02
ساندویچ پانل اتاق تمیز یا ساندویچ پانل کلین روم، با توجه به کاربرد آن نام گذاری شده است زیرا به گونه ای عمل می کند که درون آن آلاینده های هوا کنترل می شود و هوای این اتاق ها باید کاملا تمیز و پاک باشد به گونه ای که حتی بخار آب،گرد و غبار،مواد شیمیایی و آلاینده های معلق در هوا همه و همه باید کنترل شوند و از ورود آن ها به این اتاق ها جلوگیری شود.
ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت یکی از مهم ترین و حساس ترین ساندویچ پانل هاست که در انواع نیروگاه ها،شرکت های دارو سازی،آزمایشگاه ها و … که ایمنی و امنیت در آلاینده های معلق در هوا بسیار زیاد است.
در این اتاق ها ورود نداشتن آلاینده ها تا حدی مهم است که قبل ورود به اتاق تمیز همه افرادی که می خواهند عبور و مرور کنند باید به داخل اتاق های دوش هوا رفته و دوش هوا گرفته و بعد از پاک شدن وارد اتاق می شوند.
قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز را با توجه به متراژ،ضخامت و طرح های مورد نظر می توان قیمت گذاری کرد،باید توجه داشته باشید که برای تعیین قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز یا هر ساندویچ پانل دیگری،بستگی به مواد اولیه ای ساخت ساندویچ پانل دارد.
در صورت بالا رفتن قیمت مواد اولیه ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز نیز بالا می رود و در صورت پایین آمدن قیمت مواد اولیه نیز به صورت پلکانی قیمت پایین می آید و بنابراین نمی توان قیمت هایی را که نوسان دارند بر روی سایت قرار داد و از مشتری های عزیز خواهشمندیم برای گرفتن لیست قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز با ما تماس حاصل فرمایند تا لیست قیمت روز ساندویچ پانل را دریافت نمایند.