قیمت ساندویچ پانل دست دوم ...

قیمت ساندویچ پانل دست دوم

با توجه به قیمت ساندویچ پانل بسیاری از مشتریان به دنبال ساندویچ پانل دست دوم و یا کارکرده هستند تا هزینه های خودرا کاهش دهند . اما با توجه به ساختار ساندویچ پانل این امر محقق نمیشود ، زیرا ساندویچ پانل بر اساس ساختار خود طبق اندازه مورد نظر تولید می گردد و امکان دارد در محل دیگر نتوان از آن ابعاد و اندازه ها استفاده کرد .

اما با توجه به ساختار و میزان عایق بودن ساندویچ پانل در برابر رطوبت و حرارت مناسبترین عایق در ساختمان های صنعتی و مسکونی و … میباشد که در طولانی مدت نسبت به قیمت صرفه اقتصادی دارد . پانل دست دوم و کارکرده احتمال دارد که بعد مدت ها نسبت به جنس و برند ساندویچ پانل ، فوم از ورق جدا شده و باعث شود که ساندویچ پانل غیرقابل استفاده شود .

قیمت ساندویچ پانل ها نسبت به سایر مصالح ساختمانی ارزان تر است اما روش هایی نیز وجود دارد تا هزینه ها را به کمترین میزان برساند . راه حل های مختلفی برای کاهش هزینه خرید پانل وجود دارد مانند کاهش ضخامت فوم عایق ساندویچ پانل . راه حل دیگری که برای کاهش هزینه خرید ساندویچ پانل وجود دارد استفاده از ساندویچ پانل یک رو ورق به جای ساندویچ پانل دورو ورق است اما ما به شما ساندویچ پانل دست دوم را پیشنهاد می کنیم .