قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای ...

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای با توجه به کاربرد و سفارش مشتری می تواند تغییر کند.

حال این سوال پیش می آید که سردخانه ها بیشتر کجا کاربرد دارند.

به مکان هایی با دمای همواره پایین با قابلیت تنظیم دما سردخانه گفته می شود.

سردخانه ها را در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله این مکان ها می توان به کارخانه های صنعتی ، ساختمان های عظیم ، سوپر مارکت ها، انبار و دیگر صنایع مربوط به سردسازی اشاره کرد.

صنایعی همچون دامداری، صنایع کشاورزی ، فروشگاه های مربوط به صنعت سردسازی ، هتل ها، ورزشگاه ها، صنایع مواد غذایی، حیوانی ، دریایی، بستنی ، صنایع تجهیزات پزشکی ، آزمایشی، بیمارستانی ، دارویی، تولیدی گل و گیاهان نام برد.

با توجه به این موارد مختلف قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای نیز متفاوت خواهد بود. ساندویچ پانل سردخانه ای در انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری موجود می باشند که هر دو به صورت اورلپ و نر و مادگی استفاده می شوند که به همین دلیل این ساندویچ پانل انرژی را در خود حفظ خواهد کرد. قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای برطبق پارامترهای گوناگون از جمله ضخامت فوم بکار رفته در ساندویچ پانل آن تعیین می گردد .در ساخت ساندویچ پانل های سردخانه ای از نوعی فوم تزریقی استفاده می شود که ضخامت این فوم در ساندویچ پانل های سرد خانه ای  بسته به کاربرد آنها متفاوت است . یکی از معیار هایی که قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای بر اساس آن تعیین می گردد همین ضخامت فوم تزریقی می باشد . در ساخت ساندویچ پانل سردخانه ای معمولا از ضخامت بالاتراز ۸ سانتی متر استفاده می شود .

برای دریافت قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای می توانید با شرکت ماموت از طریق تلفن های تماس ، آدرس شرکت و ایمیل به صورت حضوری در ارتباط باشید و یا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با مشاورین شرکت ماموت تماس بگیرید.