قیمت ساندویچ پانل ...

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل  با توجه به کاربرد متنوع آن در صنایع مختلف و ساخت و ساز متفاوت است. به عنوان مثال امروزه از ساندویچ پانل در انواع صنایع برودتی، تعمیرگاه های سیار و ویلاها استفاده می شود.استفاده درهر یک ازاین موارد قیمت ساندویچ پانل  متفاوت خواهد بود. البته این محصولات در تمام نقاط کشور با قیمت یکسانی تولید و به بازار عرضه می شوند.

 

قیمت ساندویچ پانل(پنل) ها بر اساس نوع ورق به کار رفته، نوع عایق مورد استفاده، ضخامت و میزان فشردگی عایق تعیین می گردد.عایق مورد استفاده  در تولید ساندویچ پانل(پنل) ها پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان می باشد. امروزه در صنعت ساخت و ساز، عایق پلی اورتان به دلیل سبک بودن، مقاومت در برابر صدا، سرما و گرما،حرارت و برودت بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. ورق های به کار رفته نیز ار جنس گالوانیزه(فولاد مبارکه)، آلومینیوم و آلوزینگ(آلیاژ آلومینیوم و روی) می باشد. ورق گالوانیزه به دلیل قدرت رنگ پذیری پایین، و ورق آلومینیوم به دلیل مقاومت کم و نرم بودن جنس فلز، در برابر ورق آلوزینک از کیفیت پایین تری برخوردار می باشد

قیمت ساندویچ پانل ها همه روزه در حال تغییر است و این تغییر عمدتا به دلیل نوسانات بازار بوجود می آید ولی در برخی مواقع تغییرات قیمت را مشتری نیز بوجود می آورد زیرا از ساندویچ پانل استاندارد ماموت فاصله می گیرید.

ساندویچ پانل سازه ای است که با کیفیت مناسب و مقاومت بالا برای متریال های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ساندویچ پانل نسبت به سایر مصالح ساختمانی مقرون به صرفه است.

به دلیل ویژگی های خاصی که دارد کاربردهای فراوانی دارد

قیمت ساندویچ پانل ماموت بر اساس تعرفه تعیین شده از طرف شرکت مشخص شده است.شرکت ما نماینده رسمی شرکت ماموت و دارای پایین ترین قیمت  محصولات ماموت در سطح بازار است برای اطلاع از پیشنهاد ویژه شرکت با ما تماس بگیرید(برای دریافت پیش فاکتور رسمی از شرکت تماس بگیرید)