قیمت ورق سقف سوله ...

قیمت ورق سقف سوله

ساندویچ پانل سوله در ساخت سوله به کار می رود. در ساخت سوله با ساندویچ پانل از ورق های گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم به همراه عایق پشم شیشه به کار می رود. از بهترین انتخاب های ساندویچ پانل سوله انواع پلی یورتان این محصولات می باشد. این نوع ساندویچ پنل را در ضخامت های ۴ تا ۱۰ تولید می کنند. سوله سازه ی فلزی است که سقف شیبدار دارد. ساختار سوله با توجه به استفاده در صنعت با دیگر سازه ها متفاوت است. طراحی سوله امری است که نیاز به دقت و تخصص دارد.

بهترین متریال وزودبازده ترین متریال برای ساخت سوله ساندویچ پانل دیواری وساندیچ پانل سقفی می باشد که به آسانی قابل نصب واجرا بوده ومقاوم در برابر حرارت وبرودت وسازگاری محیطی است . انواع ساندویچ پانل دیواری مناسب برای سوله ساندویچ پانل الوزینک وساندویچ پانل گالوانیزه می باشد که ضخامت آنها ۴تا۱۵ سانتی مترو عرض آنها ۱٫۱۴ و طول آن از ۲ تا ۱۴ متر متغیر نسبت به ابعاد پروژه می باشد و مدل آن نیز انتخابی است وعایق مورد استفاده در ساخت سوله عایق پلی یورتان می باشد .

هزینه اجرای پوشش سقف سوله و پوشش دیواره سوله بر خلاف سقف های مسکونی یا ویلایی خیلی متنوع نیست و با اختلاف اندکی هم در مصالح و هم در اجرت اجرا میشود.