قیمت پانل دیواری در مشهد ...

قیمت پانل دیواری در مشهد

قیمت ساندویچ پانل مشهد متفاوت است ، به طور مثال اگر از ورق آلوزینک برا هر دو رو ورق ساندویچ پانل خود استفاده کنیم و ساندویچ پانل دو رو آلوزینک ما ، هسته ای از جنس پلی یورتان داشته باشد. ساندویچ پانل استاندارد ماموت ، با گارانتی و وارانتی کره را خوهیم داشت.

ساندویچ پانل فوق یکی از بالا ترین قیمت های ساندویچ پانل پس از ساندویچ پانل با عایق پشم شیشه و پشم سنگ را دارد.

یا به طور مثال اگر از ورق های گالوانیزه برای دو رو ساندویچ پانل استفاده کنیم و از عایق پلی استایرن به عنوان هسته ، این ساندویچ پانل از ارزان ترین انواع ساندویچ پانل ماموت از نظر قیمت ساندویچ پانل مشهد می شود.

قیمت ساندویچ پانل مشهد را می توانید از نایندگی های شرکت ماموت دریافت کنید و لیست قیمت ساندویچ پانل مشهد را از طریق تماس تلفنی ، مراجعه حضوری و یا ایمیل به صورت به روز و کاملا دقیق با توجه به ابعاد ، ضخامت و نوع ساندویچ پانل خود بیابید.

ساندویچ پنل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است که از دو لایه ورق که مابین آنها فوم تزریق شده است تشکیل شده است و جهت پوشش دیوار و برای نما به کار میرود و در طرح ها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد. ورق ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه ، آلوزینک و آلومینیوم می باشد که ورق آلوزینک علاوه بر خواص ضدزنگ آلومینیوم ، بدلیل مقاومت بسیار زیاد و خوردگی بسیار پایین و قیمت مقرون به صرفه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بیشتری دارد.این نوع ساندویچ پانل بیشتر مناسب برای دیوارها و پارتیشن های داخلی در پروژه های مختلف با ضخامت ۴ الی ۶ سانتیمتر می باشد که دارای دو رو ورق آلوزینگ ، دو رو گالوانیزه و یا یک رو آلوزینگ از بیرون و یک رو گالوانیزه از داخل میباشد که با ایجاد شیار روی آنها استحکام فشاری را میتوان تا حد مطلوبی بالا برد