قیمت پانل پی وی سی ...

قیمت پانل پی وی سی

ساندویچ پانل PVC یک ساندویچ پانل سبک با هسته ای از جنس پلی پروپلین با فیبر شیشه ای تقویت شده با رزین اپوکسی است. آز آن جایی که ساندویچ پانل PVC ویژگی های منحصر به فردی ارائه می دهد و خواص مکانیکی بالایی دارد، ویژگی های منحصر به فردی ارائه می دهد. برای مثال استفاده از این ساندویچ پانل موجب صرفه جویی قابل توجهی در مواد مصرفی می شود. با توجه به وزن و ضخامت اسلب سنگ های طبیعی این صرفه جویی ایجاد می شود. سنگ هایی مانند مرمر، گرانیت و موزاییک از این قبیل هستند. به این ترتیب هزینه های مربوط به این مواد نیز کاهش می یابد.

در سالهای گذشته در پی تحقیقات بسیاری که در اروپا و امریکا بر روی ساندویچ پانل صورت می گرفت.

رزین ASA  پوششی بیرونی محسوب می شود که از ویژگی هایی آن می توان به دوام بسیار بالای آن اشاره کرد.

رزین ASA دارای مزایای بسیاری می باشد که هر روز استفاده از آن را افزایش داده است.

از جمله این ویژگی ها می توان عدم تغییر در شرایط جوی نامساعد، عدم خوردگی و ساییدگی در اثر برخورد با عوامل شیمیایی نظیر نمک، باز، اسید و … مقاوم در مقابل نفوذ رطوبت، گرما و سرما، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و عدم تغییر رنگ در مقابل نور خورشید را نام برد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی می توان گفت استفاده از رزین ASA رو به گسترش است.

تحقیقات نشان داده که در مدت حدود بیست سال تنها ۵ درصد تغییر رنگ می دهد.

این نشان دهنده دوام و مقاومت بالای آن در برابر شرایط محیطی مختلف می باشد.

بنابراین استفاده از آن در ساختمان سازی و حتی کاربرد آن در صنعت روندی رو به رشد داشته است.

از نظر قیمت نسبت به پروژه و متراژ آن بررسی قیمت و نوع ساندویچ پانل upvc با توجه به تعداد پانل ها وپروفیل مصرفی و تعداد خم های پروفیل و به نوع پروفیل برای سقف می توان قیمت را محاسبه و اعلام کرد و نسبت به نقشه و نظر مشتری تعیین می شود.