مجتمع صنعتی ماموت تهران ...

مجتمع صنعتی ماموت تهران

مجتمع صنعتی ماموت با تکیه بر رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و با بهره گیری از کلیه توان مهندسی، تجربه و دانش فنی خود، در توسعه و تولید پنج گروه از محصولات متنوع بارها به عنوان تولیدکننده و صادرکننده نمونه کشور انتخاب شده است. ماموت علاوه بر پاسخگویی به نیاز داخلی در تحقق اهداف توسعه اقتصادی کشور نیز با صدور این محصولات به سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا گام های اثر بخشی برداشته است

شرکت ماموت از جمله معروف ترین شرکت ها در زمینه تولید و اجرای این سازه ها اسن .این شرکت انواع کانکس های کارگری ، فروشگاهی ، نگهبانی و مهندسی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.

همچنین در این استان صنایع زیادی در حال احداث و راه اندازی هستند که می توان در ساخت این بناها و در شهرک های صنعتی و شرکت ها از سازه های آماده نظیر ساندویچ پنل و کانکس و دیوار پیش ساخته و … شرکت ماموت استفاده کرد .

ساندویچ پانل های ماموت از انواع ورق گالوانیزه طرح دار ، آلوزینک و ورق آلومینیوم تولید می شوند .این ساندویچ پانل ها از محصولات پرکاربرد در صنعت سوله و ساختمان هستند . شرکت ماموت همچنین انواع کانکس های نگهبانی ، کمپ ، کارگاهی ، مهندسی و … را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ارائه می دهد .

از محاسن استفاده از ساندویچ پانل ماموت میتوان به مقاومت در برابر زلزله ، سرعت و دقت در ساخت ، قابلیت بازیافت و تقلیل مصالح مصرفی ، افزایش عمر مفید ساختمان و تاسیسات و نیز به صرفه بودن اقتصادی در مقایسه با مصالح سنتی اشاره کرد .

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان تهران :

دماوند – اسلامشهر – فیروز کوه – پردیس – ری – رباط کریم –شمیرانات – تهران –ورامین – پاکدشت – پیشوا – شهریار – ملارد – قدس – بهارستان – قرچک