مجتمع ماموت ...

مجتمع ماموت

 

شرکت ماموت برندی معروف و شناخته شده در عرصه داخلی و خارجی می باشد.

شرکت ماموت در سال ۱۳۷۰ و در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع شروع به کار کرد.

شرکت ماموت با گسترش روز افزون و با احداث چندین کارخانه  مشغول فعالیت است

مدیر عامل شرکت ماموت آقای مهرزاد فردوس می باشد.

 

مجتمع صنعتی ماموت از دیرباز در خصوص ساخت تریلر و کاربری در کشور ایران، فعال بوده و به‌عنوان بزرگترین و برترین تولیدکننده در آن حوزه شناخته می‌شود؛ شرکت ماموت دیزل نیز همزمان با ارائه خدمات به کامیون‌های اسکانیا و در راستای ارائه خدمات جامع به مشتریان، با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگان، نیروی متخصص و تجهیزات استاندارد، نسبت به ارائه خدمات پس از فروش به تریلر و کاربری‌های تولیدی مجتمع صنعتی ماموت اقدام نموده و با تلاش در راستای رتقاء و بهبود مستمر در تمامی زمینه ها، موفق به کسب عنوان برترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش تریلر گردید.

گروه صنعتی شرکت ماموت با به کارگیری بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها و بکارگیری نیروی متخصص و اموزش دیده هم کنون یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در زمینهساندویچ پانل و اتاق های پیش ساخته و .. در کشور های اروپایی است.

کارخانه ماموت کرج در سال های اخیر درصد بالایی از صادرات کشور را در زمینه های مربوط را به خود اختصاص داده است

عزیزانی قصد دارند با این مجتمع صنعتی  ماموت  و محصولات ان آشنا شوند می توانند به سایت شرکت ماموت مراجعه کنند.

مجتمع صنعتی ماموت تهران،  اولین شرکت تولید کننده ساندویچ پانل با تولید انواع مختلف ورق، انواع ساندویچ پانل از جمله ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل پلی یورتان، ساندویچ پانل پلی استایرن و … توانسته بهترین و با کیفیت ترین ساندوچ پنل ها را تولید کرده و به متقاضیان ارائه دهد که تحویل فوری ساندویچ پانل جز برترین ویژگی های ساندویچ پانل ماموت است.