نصاب ساندویچ پانل ...

نصاب ساندویچ پانل

نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل همان طور که از نامش مشخص است مسئولیت نصب و اجرای ساندویچ پنل را بر عهده دارد. از جمله فعالیت های نصاب ومجری نصب ساندویچ پانل می توان به پوشش سوله با ساندویچ پانل و ورق سقفی و دیواری اشاره کرد. البته این موارد تنها بخش کوچکی از مجموعه فعالیت ها در زمینه نصب ساندویچ پانل می باشد. ساندویچ پانل انواع مختلفی دارد که هریک در هر یک از آن ها طریقه نصب ساندویچ پانل متفاوت می باشد. از جمله انواع محصولات ساندویچ پانل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل سقفی

بعد از انتخاب ساندویچ پانل و خرید این محصول نوبت به نصب آن خواهد رسید.نصب این پانل به سرعت و راحتی نصب میشود و نیاز به تعداد افراد زیاد جهت نصب آن نخواهد داشت  ولی این به آن معنی نیست که هر فردی بتواند آن را به خوبی نصب نماید.

نصابان ساندویچ پانل که معرفی کرده ایم دارای چندین سال سابقه و ده ها پروژه انجام شده میباشند و همگی به صورت حرفه ای آموزش دیده هستند.

عمر مفید پانل درصورتی که تمامی شرایط به صورت کامل رعایت شود بین ۱۰ الی ۲۰ سال خواهد بود اما در صورتی که پانل به درستی نصب نشود عمر این پانل به زیر ۱۰ سال کاهش خواهد یافت

نصاب ساندویچ پانل متشکل از اکیپ های اجرایی بوده که بصورت تخصصی کار اجرای سازه های ساندویچ پانل را در پروژه ها انجام می دهند. بهتر است جهت جلوگیری از ناهماهنگی بین تیم ها در طراحی نقشه ، ساخت اسکلت و نصب ساندویچ پانل از یک گروه مهندسی یا گروه کاری استفاده شود که مدیر اجرایی هر سه مرحله یک نفر باشد. در این صورت نقشه خوانی ،و اجرایی کردن کار بسیار سریع تر و با نقص کمتری مواجه خواهد بود. گروه مهندسین راه کوشش یکی از شرکت های ارائه کننده خدمات طراحی و دارای تیم نصاب ساندویچ پانل برای پروژه های بزرگ با کاربری های مختلف می باشد که می تواند در این زمینه به عنوان مجری طرح انتخاب شود.