ورق گالوانیزه رنگی

ماموت , کارخانه ماموت , ساندویچ پانل ماموت , تلفن شرکت ماموت , پنل ساندویچی ماموت , شرکت ماموت , پانل ,

ورق گالوانیزه رنگی

products-color-components-steel

۵-۲۵۰x250

ورق گالوانیزه نوعی از ورق است که کم کم جایگزین مواد اولیه مانند قلع و…در صنایع ساختمان سازی شد،ورق گالوانیزه نوعی از ورق است که آهنی است که با روی پوشانده شده و به ترکیب این دو ورق گالوانیزه گفته می شود.
یکی از فواید این آهن این است که حتی در صورت شکستگی و خوردگی هم زنگ نمی زند و اکسید زنگ آهن به آن نفوذ نمی کند.
ماهیت آهن آند است اما در ورق گالوانیزه به دلیل استفاده از ترکیب روی و آهن،روی به جای آهن آند به حساب می آید و آهن نیز کاتد.
روی در آهن اکسید می شود زیرا از آهن پست تر و همچنین فعال تر است و به همین دلیل این روی است که در آهن اکسید می شود.یک دلیل دیگر این اکسید این است که روی دارای پتانسیل احیا کمتری از آهن است و در این بین پتانسیل اکسید بیشتری نیز دارد.
حال عمل معکوس عملیات گفته شده را حلبی در حلبی ها انجام می دهند،که با آن ها قوطی می سازند.
روی ورق گالوانیزه در دو مرحله به ضخامت ۲۰ الی ۲۵ میکرون و پشت آن در یک مرحله به ضخامت ۷ الی ۱۵ میکرون پوشش رنگ زده می شود که این رنگ کوره ای می باشد و در این پوشش ضمن اینکه ورق را جلوه و زیبایی می بخشد،باعث می شود که ورق در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی مقاومت از خود نشان دهد و تا حد امکان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشود.
ورق گالوانیزه رنگی کاربردهای زیادی در ساختمان سازی،لوازم منزل،صنایع فلزی و … دارد.
ورق های رنگی فوق در ضخامت های ۰٫۴ / ۰٫۵ / ۰٫۶ و ۰٫۷ میلیمتر با تنوع بیش از ۱۵ رنگ ارائه می شود.
پوشش روی در ورق گالوانیزه رنگی به صورت آبکاری گرم استفاده شده است.مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی دارد و به صورت شیت و رول قابل عرضه می باشد.
ساندویچ پانل گالوانیزه نیز در دو لایه محافظ و پوشش هسته ای که در آن ها استفاده شده از ورق گالوانیزه استفاده می کند ولی اکثرا ورق گالوانیزه رنگی استفاده نمیشود.

 

 

تلفن شرکت کیان ، سایت شرکت کیان ، ، سایت شرکت پارلو، پانل پارلو ، ساندویچ پانل پارلو ، تلفن شرکت کبیر ، سایت شرکت کبیر ، پانل کبیر ، کارخانه پانل کبیر ساندویچ پانل کیان، سایت ماموت ، پانل سقفی ماموت ، پانل دیواری ماموت ، پانل ماموت ، کارخانه ماموت ، آدرس ماموت ، کارخانه شرکت ماموت ، سایت شرکت ماموت ،