وضعیت شرکت ماموت ...

وضعیت شرکت ماموت

شرکت ماموت برندی معروف و شناخته شده در عرصه داخلی و خارجی می باشد. شرکت ماموت در سال ۱۳۷۰ و در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع شروع به کار کرد. شرکت ماموت با گسترش روز افزون و با احداث چندین کارخانه  مشغول فعالیت است.

گروه صنعتی شرکت ماموت با به کارگیری بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها و بکارگیری نیروی متخصص و اموزش دیده هم کنون یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه ساندویچ پانل و اتاق های پیش ساخته و .. در کشور های اروپایی است.
این شرکت در سال های اخیر درصد بالایی از صادرات کشور را در زمینه های مربوط را به خود اختصاص داده است

مجتمع صنعتی ماموت در زمینه ساخت اتواع تریلر، کانکس، انواع اتاقهای یخچالی و حمل بار و انواع ساندویچ پانل شروع به فعالیت تولیدی خود نمود. این واحد تولیدی پس از گذشت یک دهه از آغاز فعالیت خود با با بهره گیری از مدرنترین تکنولوژی روز اروپا و رعایت مراحل کنترل کیفی پیشرفته، به یکی از واحد های فعال صنعتی کشور تبدیل شده است.

همچنین این واحد تولیدی و صنعتی بزرگترین واحد تولیدی انواع ساندویچ پانل در منطقه می باشد. ماموت دارای چندین خطوط جهت تولید انواع ساندویچ پانل ها(دورو ورق،یکرو ورق یکرو فویل،یکرو ورق یکرو نایلون، یکرو ورق یکرو کاغذ، دورو نایلون،دورو کاغذ، دورو فویل) در مدل های مختلف می باشد. تولیدات ساندویچ پانل ماموت با عرض ثابت و استاندارد و طول متغیر(به درخواست مشتری) می باشد. نمای ورق پوششی پانل سقفی این شرکت شادولاین(طرح ذوزنقه) و طرح سفال در ابعاد مختلف است.
شرکت ماموت با تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی، دیواری و سردخانه ای در مدل و طرح های مختلف، بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل به شمار می آید.