پنل سقف سوله ...

پنل سقف سوله

در این نوع از ساندویچ پنل موقعیت سوله از نظر مدل طراحی شده بسیار مهم است در ساندویچ پنل سوله رنگ دیوارها برای انتخاب رنگ و نوع کاربری سوله که مربوط به چه نوع کاربری است بسیار مهم است .

 

ساندویچ پانل های سقف سوله را می توان در سوله های ورزشی ، سوله های صنعتی که برای کار گاه ها ساختمانی شهرسازی و پروژه ای عمرانی وسد سازی وپروژه ای معدن ومترو شهری ، سوله کارخانه ها ، ساخت سوله های کاشت گل وگیاه ، سیلوها، ساختمانهای پیش ساخته ویلایی ، آشیانه هواپیما در فرودگاه ، کانتینرهای حمل ونقل در محل پروژه به صورت کامل ودرمدل های مختلف طبق نقشه سوله اجرا می شود.

خصوصیات پوشش سقفی سوله

سقف شیبدار و با طراحی مهندسی شده فلزی گفته میشود که برای کارخانه ها و انبارها وکاربرد صنعتی استفاده می شود.

سقف سوله با توجه به نوع سازه آن کاملا متفاوت است اجرای سقف سوله شیروانی خرپا بصورت ساخت و نصب خرپا با بهترین و جدیدترین طرح های سقف شیبدار می باشد که از انواع ورق گالوانیزه و نما و لمبه و طرح سفال و تایل سقفی ساخته می شود و اجرای سقف شیبدار می باشد.

ساندویچ پانل سوله سقفی در سقف این سازه های فلزی استفاده می شود . ساندویچ پانل سوله دیواری Hangar wall Sandwich panel نیز در دیواره ی انواع سوله ها به کار می رود .

 

ساندویچ پانل سوله  sandwichpanel hangar  شامل دو لایه ورق آلوزینک Aluzinc  و لایه فوم عایق پلی یورتان  Polyurethane Foamبوده و در ساخت سوله ها   hangar به کار می روند .