کارخانه -ساندویچ پانل ماموت ...

کارخانه ساندویچ پانل

 

اهداف: کارخانه ساندویچ پانل

 

هدف های اساسی کارخانه ی ساندویچ پانل ماموت این است که سازه ای مناسب از لحاظ هزینه و به صرفه بودن و همچنین اسان و راحت کردن سازه ها برای موارد استفاده ان است .

محصولات ساندویچ پانل ماموت:

ساندویچ پانل پلی یورتان،

ساندویچ پانل دیواری،

ساندویچ پانل سقفی ،

ساندویچ پانل سردخانه ایی،

فلاشینگ ها،

کانکس های پیش ساخته،

و غیره ….

 

مواد تشکیل دهنده ی ساندویچ پانل :

ساندویچ پانل ها از دو رو فلز که از ورق های الومینیومی ،گالوانیزه ،الوزینک ، یا از دو رو فویل یا یک رو ورق و یک رو فویل می باشد.

ویژگی ساندویچ پانل ها :

از ویژگی ورق های ساندویچ پانل

می توان گفت که  سازه کارخانه ی ساندویچ پانل از وزن بسیار سبکی بین ۱۲ تا ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع  برخوردار است .و به همین دلیل جا به جایی ان اسان است .در برابر نیروهای برشی ناشی  باد ، اتش سوزی وزلزله  … به صورت عایق گرمایی ، سرمایی،رطوبتی،حرارتی و صوتی عمل کرده  و مقاومت بیشتری در مقابل سازه های قدیمی دارد، فضای بیشتری به علت ضخامت ناچیزدیوارهای ساندویچ پانل موجود می باشد.ورق های گالوانیزه اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند، از زنگ زدن محفوظ می‌ماند.از لحاظ پاکیزکی و زیبا سازی فضا مناسب قابل شستشو هستند. ودر اخرسازه ایی مناسب برای پوشش سقف ها و دیوار های سوله ها ساختمان های صنعتی ،پوشش سقف و دیوار های کانکس های ثابت و متحرک  و کانتینر های حمل و نقل است.و برای انواع سرد خانه ها ی ثابت و متحرک ، پوشش سقف و دیوار سیلو است .

 

ضخامت ساندویچ پانل :

این ساندویچ پانل ها در ضخامت ۴ الی ۲۵سانتی متر و به طول دلخواه بر حسب سفارش تولید می گردد،ساندویچ پانل ها از دو لایه فلز و عایق فوم تزریقی ان که از فوم پلی یورتان است تشکیل می شود که این به حسب انتخاب مشتری و با توجه به نیاز خود بعد از مشاوره گرفتن و مشورت با نمایندگی  شرکت ماموت ان را انتخاب می کند.

عرض ساندویچ پانل ثابت و استاندارد می باشد در ساندویچ پانل سقفی  ۱٫۰۸متر (۷ سانتی متر اورلپ) مفید ۱٫۰۱ در ساندویچ پانل دیواری۱٫۱۶متر مفید ۱٫۱۶ متر می باشد اما طول پانل ها کاملا می تواند متغییر و بدلخواه مشتری باشد به این معنی که بنا به درخواست مشتری تولید می گردد تا پرت پروژه در حال ساخت به حداقل برسد و همچین لازم به ذکر است حداکثر طول سفارش پانل ها می تواند ۱۲ متر باشد.

کارخانه ی ساندویچ پانل ماموت