کاسپین ساندویج پنل ...

کاسپین ساندویج پنل

ساندویچ پانل (Sandwich Panel) شامل ساندویچ پانل دیواری، سردخانه ای و سقفی است و دارای ساختاری ترکیبی می باشد. در این وسیله یک لایه نرم میان دو لایه خارجی قرار می گیرد. کاربرد ساندویچ پانل در انواع کانکس،کارگاه، سردخانه، هتل و غیره است. ساندویچ پانل و از جمله ساندویچ پانل دیواری را با بهترین کیفیت از آسان بام راد بخواهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه ساندویچ پانل در ویکی پدیا مراجعه کنید.

 

ساندویچ پانل یک ساندویچ خوراکی و یا یک ماده غذایی نیست ولی شباهت ساختاری جالبی با ساندویچ های خوراکی دارد. این سازه بسیار سبک می باشد و از ۲ لایه ورق استیل تشکیل می شود که بین آن را یک لایه عایق تشکیل داده است که اصولا از جنس پلی اورتان می باشد و این عایق در مقابل رطوبت حرارت و برودت مقاوم است و آسان بام راد یکی از بهترین تولید کنندگان این محصول می باشد.

شرکت  در سال ۱۳۷۵ تحت عنوان کاسپین متال فروش  ورق های رنگی و روغنی و گالوانیزه، استیل،آلومینیوم را شروع نمود .

 

شرکت در اولین قدم بعد از فروش فلزات به فرم دهی آن پرداخت و بعد از آن مقاطع نمونه همچون تایل، کرکره سینوسی ، طرح سفال،لمبه،دامپا و انواع خم و برش اقدام نمود و در سال ۱۳۸۸ با عنوان کاسپین پانل ، تولید ساندویچ پانل های EPS و XPS را شروع نمود این روند تولید همچنان ادامه پیدا کرد تا مجموعه کاسپین پانل در سال ۱۳۹۴  به این نتیجه رسید تا برآن شود که تولید ساندویچ پانل های تزریقی PU  را تولید نماید از جمله توانایی های این مجموعه تولید ساندویچ پانل در طول دلخواه و ضخامت و رنگ  به سفارش مشتری میباشد وکاسپین پانل در راستای مشتری مداری به استحضار شما سروران گرامی می رساند که این مجموعه به منظور نوآوری و افزایش توانمدی ها و ارائه خدمات نوین ،با تغییر نام و برند خود از کاسپین پانل به (آسان بام راد)در ابتدای سال ۱۳۹۷ آماده خدمات دهی می باشد که علاوه بر تولیدات قبلی خود،تولیدکالاهای مرتبط و همچنین تنوع کالایی نیز در سال جدید لحاظ خواهد شد. در ضمن کادر مجرب کاسپین پانل / کاسپین متال/آسان بام راد با حضور فعال در تمامی نمایشگاه ها و سال ها تجربه در زمینه تولید ساندویچ پانل و بازرگانی و همچنین با بدست آوردن اعتماد مشتریان عزیز طی سالیان متمادی به کارخانه ای مجهز و مجموعه ای توانا دست یافته است و با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا مقاطع نمونه را تولید و عرضه می نماید و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.