کانکس ماموت چیست؟ ...

کانکس ماموت چیست؟

 

Shipping-Container-Guest-House-071

 

سوالی برای اکثر افرادی که تازه با تکنولوژی سازه های پیش ساخته مواجه شده اند،پیش می آید این است که کانکس ماموت چیست؟

کانکس های ماموت همانند خانه ای هستنند که قابل حمل است و در صورت نیاز قابل بازیافت. به این صورت که این کانکس ها پیش ساخته هستند و کانکس های پیش ساخته ماموت را در کارخانه تولید می کنند و سپس به محل ارسال می کنند و در محل قرار می دهند.

کانکس ها را می توانید هر زمان که لازم بود جا به جا کنید و در جای دیگر مستقر.کانکس های ماموت بدین صورت هستند که از یک اتاق تا چند اتاق و یا به صورت دوبلکس و … ساخته می شوند و شما می توانید طرح کانکس خود را انتخاب کرده و همان را سفارش دهید تا به صورت آماده در کارخانه تولید شود.

کانکس با ساندویچ پانل تفاوتی دارد که نیاز نیست در محل نصب دیوار ها و سقف ها تازه انجام شود و شما می توانید آن ها را به صورت کاملا آماده دریافت کنید.

کانکس ماموت قابلیت جمع شدن دارد،پس از جمع شدن ساندویچ پانل و قرار گیری دیوار ها و سقف ها روی هم،آن ها را به محل مورد نظر ارسال و یا از جایی به جای دیگر توسط کامیون یا … با توجه به اندازه منتقل کرد.

کانکس ها را می توان در انواع اقلیم ها استفاده کرد و در این کانکس ها می توان مانند خانه،دسترسی های کاملی مانند آشپزخانه،کولر(در انواع گازی،آّبی و…)،سیستم گرمایشی(بخاری،شوفاژ و…)،سرویس بهداشتی،اتاق و ستون و … قرار داد.

بنابراین جواب سوال کانکس ماموت چیست؟ را می توان با این جمله داد که کانکس ماموت خانه،اتاقک یا اتاقک هایی پیش ساخته با تمام امکانات کاملا شبیه خانه های سنتی و ثابت است.

کانکس ماموت از فواید بسیاری برخوردار است که از این فواید می توان به سرعت بالا و هزینه ساخت کم کانکس ماموت به نسبت سازه های سنتی و قدیمی اشاره کرد.

 

image-20160614-18068-1glpidw

همچنین کانکس پیش ساخته ماموت قابل حمل است و بخصوص برای افرادی که اسکان ثابت ندارند و به صورت موقت جایی ساکن هستند مناسب است.

کانکس با ساندویچ پنل بسیار سبک است و ضخامت ساندویچ پانل ها در آن کم می باشد اما با توجه با این ضخامت و وزن کم،در مقابل زلزله،باد و باران و … مقاوم است و می توان نسوز یا دیر سوز آن را نیز تهیه کرد.

کانکس ماموت با ساندویچ پانل از مواد مرغوب و سبک تهیه می شود که بسیار با دوام هستند و طول عمر بالایی نیز دارند.

کانکس ها در انواع کانکس اداری،کانکس مسکونی،کانکس مدیریتی،کانکس نگهبانی و … وجود دارند در رنگ و طرح بسیار منعطف هستند و برای سادگی شستشوی ساندویچ پانل های کانکس و یا بالا بردن مقاومت آن می توان از دیوار با پوشش PVC و MDF و برای کف از سرامیک،پارکت و آلومینیوم آجدار استفاده کرد.