کانکس مسکونی ...

کانکس مسکونی  

۱۴۰۹۰۴۱۱۵۲۴۵-containers-quik-house-main-1024x576

کانکس مسکونی یکی از بهترین پیشنهادات برای ساخت و تهیه ساختمان ها و ویلاهای مسکونی است که می خواهیم به سرعت و با  هزینه اندکی قابل سکونت و استفاده شود.

کانکس های مسکونی قابل استفاده برای انواع زمین های مسکونی که  می خواهید به سرعت در آن منزل مسکونی ای بنا شود،به طور مثال یکسری از مهمان سرا ها،کاروانسرا ها و … از انواع کانکس های مسکونی استفاده می کنند که هم می توان همه امکانات لازم برای سکونت و یا اجاره آن ها را در آن ها فراهم کرد و هم می توان به سرعت این کانکس های مسکونی را به بهره برداری رساند.

کانکس ها در مجموع اتاق های پیش ساخته ای هستند که می شود آن ها را  به صورت پیش ساخته و از قبل تولید شده استفاده کرد به طوری که به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شوند و به محل فرستاده شده و در محل نصب می شوند.

کانکس های مسکونی و …همه از ساندویچ پانل های پیش ساخته تولید میشوند که این ساندویچ پانل های پیش ساخته دارای مشخصه هایی هستند که این مشخصه ها همه باعث می شوند تا هر کدام از انواع ساندویچ پانل ها برای یک منطقه از نظر آب و هوایی و برای کاربری خاصی مناسب باشد.

به طور مثال کانکس اداری پیش ساخته با ساندویچ پانل آلوزینک به صورت ضد زنگ است و در نواحی مرطوب بسیار کاربرد دارد زیرا در نواحی مرطوب با اینکه رطوبت باعث  تولید اکسید زنگ آهن می شود ولی این پروسه شیمیایی روی آلوزینک تاثیر ندارد.

کانکس مسکونی از انواع کانکس است که با کاربری مسکونی خود می تواند اسکانی سریع،ارزان و ایمن را حاصل کند که در آن بهداشت با درصد بالایی رعایت شده است.

کانکس ها را می توان با انواع ساندویچ پانل تهیه و اجرا کرد.

برای اطلاع از قیمت انواع کانکس ها بخصوص کانکس اداری با ما تماس حاصل فرمایید