کانکس ویلایی ...

کانکس ویلایی 

کانکس ویلایی
کانکس-ویلایی

کانکس های ویلایی کانکس هایی هستند که به صورت پیش ساخته در شرکت ماموت تولید می شوند و در این شرکت این کانکس ها را به وسیله ساندویچ پانل تهیه می کنند.

ساندویچ پانل های ماموت که در ساخت کانکس های پیش ساخته به کار می روند در انواع ساندویچ پانل پشم سنگ،ساندویچ پانل پشم شیشه،ساندویچ پانل اتاق تمیز،ساندویچ پانل سردخانه ای،ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی موجود می باشند.

همچنین از نظر لایه های پوشش هسته ساندویچ پانل نیز ساندویچ پانل هایی که در ساخت کانکس ویلایی ماموت به کار می روند به دسته های ساندویچ پانل گالوانیزه،ساندویچ پانل آلوزینک،ساندویچ پانل آلومینیوم،ساندویچ پانل طرح چوب یا همان ساندویچ پانل با فایبرگلاس و ساندویچ پانل شفاف(که به آن ساندویچ پانل شیشه ای یا پلی کربنات نیز می گویند)تقسیم می شوند.

کانکس های ویلایی برای ساخت ویلا هایی که برای مشتری مهم است که هم مقرون به صرفه باشد و هم سریعا آماده استفاده بسیار کاربرد دارد،در این بین این کانکس های ویلایی در ساخت استراحتگاه ،پلاژ هایی که در سواحل ایران اجاره داده می شود بسیار کاربرد دارد و می توان به جرات گفت که ۷۰ درصد استراحتگاه های واقع در پلاژهای ایران توسط ساندویچ پانل  ساخته شده است تا هم از نظر هزینه و هم بخاطر رسیدن به سودهی بالا در زمان کمتر استفاده میشود.

 

کانکس های ماموت را در انواع مختلف می توانید از طریق لینک تماس با به شرکت ماموت سفارش دهید و یا برای گرفتن اطلاعات بیشتر و یا لیست قیمت به لینک تماس با ما متصل شده و با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که در صورتی که طرح کانکس ویلایی شما اختصاصی باشد زمان طراحی و یا اجرا و تولید آن به وسیله ساندویچ پانل بیشتر خواهد شد.