کانکس ...

مواردی در مورد کانکس:

 

 

کانکس :

  متشکل از یک یا چند اتاق است .که به صورت پیش ساخته اند. در کارخانه تولید و برای جاگذاری به مشتری و محل ارسال می شود.

 

انواع کانکس مسکونی،کانکس اداری،کانکس کارگاهی،کانکس نگهبانی و … است که ان را می توان در صورت اندک بودن وقت و یا بودجه برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها به کارخانه سفارش داد که اگر سفارش ما در انبار به صورت آماده باشد

و یا ساخت آن دارای پیچیدگی هایی در طرح نباشد،به سرعت آماده خواهد شد.

 

بنابراین اگر سفارش  دارای طرح خاصی نباشد به سرعت و در کمترین زمان(چند ساعت)  به ما تحویل داده می شود. ولی اگر سفارش ما دارای طرح به صورت خاص و شخصی باشد، با زمان بیشتری برای طراحی  روبرو خواهیم بود.

کانکس چیست

 می توان این طور پاسخ داد که یک کمپ و یا اتاقک است  که عمدتا به صورت فلزی تعریف شده است و انواع وسایل را می توان در آن جای داد و همچنین به عنوان مسکونی انسان در آن ساکن شود.

 

مزایای کانکس های پیش ساخته:

 

کانکس های پیش ساخته ماموت از ساندویچ پانل تشکیل می شوند و ساندویچ پانل است که در برابر باد و باران،رانش زمین،آتش سوزی و…مقاوم است  که در پست های دیگر به ترتیب همه انواع کانکس با ساندویچ پانل ماموت و فواید آن را ذکر خواهیم کرد.

 

سازه  های پیش ساخته که در کارخانه تولید می شوند در انواع مختلف کانکس های اداری ،کانکس های نگهبانی و … که گفته و شد و در مقالات دیگر کانکس نیز به آن ها بیشتر خواهیم پرداخت قابل تولید هستند

اما در هر کدام از انواع کانکس با توجه به آب و هوای محل مورد نظر قرار گیری ،کاربرد و موارد استفاده از کانکس،مواد اولیه ای خاص موارد ذکر شده به کار می رود.

برای ورق‏های که در ساندویچ پانل به کار رفته است  نیز از جنس‏های مختلفی استفاده می‏شود. در حال حاضر سه نوع ورق وجود دارد.

ورق آلومینیوم: که مثلا برای کاربردهایی که سبک بودن از مستحکم بودن مهم‏تر است انتخاب خوبی نسبت به دو نوع دیگر است.

ورق گالوانیزه: که استحکام کششی خوب و مقاومت به خوردگی بالایی دارد

ورق آلوزینک: در حالت کلی مرغوب‏ تر از دو نوع دیگر است اما بالطبع گران‏تر نیز است.

.مواد تشکیل دهنده ی ساندویچ پانل ها از پشم شیشه ، پشم سنگ  ،پلی پورتان و پلی استایرن ها است.

از فواید کابرد این سازه میتوان به عدم اخذ مجوزاحداث بنااشاره کرد ،همچنین سهولت در انتقال وقرار گرفتن در مکان مورد نظراست نیاز به هزینه کمترمی باشد، دارای تنوع رنگی بالایی است ،نیاز به پی سازی نیست،  قابلیت شستشو دارد.دارای انعطاف پذیری بالایی است. ورق های ساندویچ پانل به کار برده شده در این سازه ها مانع نفوذ حشرات و آلودگی‏ ها می‏شوند

برای خرید و یا سفارش کانکس می توانید از طریق لینک تماس با ما با شرکت تماس حاصل فرمایید و در صورت لزوم نیز از لیست قیمت ها و اطلاعات بیشتر مطلع شوید.

کانکس- مشخصات فنی کانکس , کانکس پیش ساخته , کانکس اداری , کانکس مسکونی , کانکس کارگاهی , تولید کننده کانکس , سازنده کانکس
کانکس