کد تعرفه ساندویچ پنل ...

کد تعرفه ساندویچ پنل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دوطرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد که ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد.ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند که با پلی اورتان ، پلی استایرن و پشم سنگ تولید می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

لیست قیمت ساندویچ پانل مطابق تعرفه ی  معمول شرکت ماموت میباشد که مشتریان محترم میتوانند  همراه فاکتور یا پیش فاکتور رسمی دریافت کنند . بهترین قیمت ساندویچ پانل توسط مشاوران و کارشناسان در اختیار شما خریدار محترم میگیرد . لیست قیمت ساندویچ پانل در سریع ترین زمان به دست سفارش دهنده می رسد . جهت دریافت پیش فاکتور رسمی و قیمت ساندویچ پانل ( انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری ) اطلاع از نحوه خرید و سفارش انواع ساندویچ پانل در شرایط مختلف با ما تماس حاصل فرمائید.