کانکس نگهبانی ...

کانکس نگهبانی   

کانکس-نگهبانی-۷

کانکس نگهبانی به اتاقک هایی اطلاق می شود که در انواع پروژه های عمرانی،نقشه برداری،ساخت و ساز و اتاقک هایی که در مجتمع ها ،نگهبانی های کوچه ها،نگهبانی پارکینگ ها و… استفاده می شوند.

 

کانکس های نگهبانی اتاقک هایی هستند که به صورت یک اتاق یا چند اتاق(به طور مثال اتاقک های نگهبانی دادسرا ها و اکثر مراکز دولتی) به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می شوند و به مح ارسال می شوند تا در محل مورد نظر قرار گرفته و استفاده شوند.

 

کانکس های نگهبانی یکی از بهترین راه کار ها برای زمانی است که بلافاصله می خواهیم اتاقک نگهبانی خود را مستقر کنیم و یا برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان می خواهیم از کانکس پیش ساخته با ساندویچ پانل استفاده کنیم.

 

کانکس های پیش ساخته ماموت یکی از بهترین انواع کانکس های پیش ساخته هستند که به دلیل داشتن لیست سفارش بالا در این شرکت،کانکس های پیش ساخته در انواع مختلف بخصوص کانکس پیش ساخته نگهبانی به صورت آماده از قبل وجود دارند که فقط با یک تلفن و سفارش بلافاصله کانکس مورد نظر به محل ارسال می شود و زمانی که در این بین می گیرد فقط زمان انتقال کانکس از کارخانه به محل است.

 

اما در صورتی که کانکس پیش ساخته  ماموت از نوع کانکس نگهبانی را بخواهیم در طرح و رنگ مورد نظر خود سفارش دهیم و برایمان مهم باشد که طرح آن چگونه است و یا هماهنگ با اداره یا … باشد این پروسه طولانی تر شده و نیاز به کمی زمان برای آماده سازی و تولید آن داریم.

در ساخت کانکس های پیش ساخته ماموت از ساندویچ پانل استفاده می شود که این ساندویچ پانل های ماموت در انواع مختلفی تولید می شوند که نوع کانکس نگهبانی از نظر مواد اولیه به کار رفته در آن بستگی به اقلیم و کاربری ساندویچ پانل دارد.

به طور مثال در کانکس های نگهبانی ای که در شمال کشور قرار دارند از ساندویچ پانل پشم سنگ بهتر است که استفاده شود زیرا این ساندویچ پانل از درصد مقاومت و عایق بالایی در مقابل رطوبت برخوردار است،به علاوه این عایق می تواند در مقابل ورود حشرات موذی عایق خوبی باشد زیرا محیط نامناسبی برای رشد و نمو حشرات فراهم می کند،همچنین این عایق مقاوم در برابر آتش است و فقط در دمای خیلی بالا تغییر شکل می دهد.