ساندویچ پنل ...

ساندویچ پنل

Foam-sandwich-panels-for-roof-1441089064-0
ساندویچ پنل ماموت

ساندویچ پنل نوعی از مصالح ساختمانی است .

که به صورت پیش ساخته استفاده می شود.و در انواع مختلف به اقلیم و کاربری قابل استفاده و نصب است.پنل پیش ساخته در کارخانه تولید می شود .

و پس از بازرسی در کارخانه به خریدار وتحویل داده می شود. در صورت درخواست مشتری در محل توسط تیم نصابان ماموت نصب می شود.تیم مشاوره ماموت همیشه آماده است .

تا در صورت تمایل شما با یک تماس تمام اطلاعات مورد نیاز شما را خدمتتان عارض شده و به منظور آگاهی رسانی بیشتر به شما آماده به ارائه مشاوره کامل در زمینه مصالح ساختمانی پیش ساخته یا همان ساندویچ پنل است.شایان ذکر است که شرکت ماموت پس از حتی نصب پنل باز هم مشتری را رها نخواهد کرد

بازرسی برای بررسی ساندویچ پنل های نصب شده می فرستد تا پس از مشاهده پنل ماموت و اطمینان از سلامت کار،آن را به مشتری تحویل دهد.

این پنل یکی از بهترین مصالح ساختمانی این روزهاست زیرا در بسیاری از صوانح طبیعی مقاوم است مانند زلزله،رانش زمین،باد و باران،طوفان،آتش سوزی و …

همچنین ساندویچ پنل عایق قوی صوت،حرارات،رطوبت که این امر باعث می شود

تا در ویلاهای پیش ساخته،کارخانه،ساختمان و سوله های صنعتی،بیمارستان ها و ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی،آزمایشگاه ها،پالایشگاه ها و نیروگاه ها و…کاربرد داشته باشد.

این پنل به این دلیل که در مناطق مرطوب باعث نمی شود که رطوبت جذب شود و ساختمان خشک و معتدل می ماند و بسیار در شمال کشور کاربرد دارد،مانند که در مازندران، در گیلان، در گرگان.

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پنل ماموت با تیم مشاورین ماموت از طریق لینک تماس با ما تماس حاصل فرمایید

و لیست قیمت  پنل ارزان و دست دوم ماموت را تهیه و مطالعه فرمایید و در صورت تمایل سفارش خود را به ثبت برسانید.